Výroba kuchyní, vestavěné skříně na míru - Kutná Hora, Kolín, Čáslav

 

Vítejte na stránkách firmy Nábytek Mašek.
Naše firma se zabývá již 10 let výrobou kuchyňských linek, vestavěných skříní, kancelářského nábytku, ložnicí, dětských pokojíčků atd.
Specializujeme se na oblast Kutná Hora, Kolín, Čáslav a Pardubice, ale ani montáž kuchyně do vzdálenějšího místa pro nás není nejmenším problémem!
Kuchyně od nás jsou tradicí, která Vás nezklame. Nenabídneme Vám žádné ohromující akce, nepoužíváme reklamní triky, svých zákazníků si vážíme.

Naše kuchyně se prodávají díky vysoké kvalitě, dostupné ceně, která musí být této kvalitě přiměřená, časové flexibilnosti týmu a především díky doporučení od našich spokojených zákazníků.

Každá kuchyně, kterou vyrobíme, je originál dle přání a finančních možností zákazníka. Standardně nabízíme zaměření v místě budoucí zakázky. Teprve poté se dle ceny a 3D návrhu můžeme, nebo nemusíme domluvit na naší další spolupráci.

Přizpůsobujeme se časovým možnostem zákazníka - můžete nás kontaktovat ve večerních hodinách, montáž kuchyně a všech ostatních výrobků o víkendu pro nás není problém.

Kuchyně dodáváme včetně spotřebičů všech dostupných značek. Používáme komponenty a materiály předních světových výrobců. Vybírat můžete z nepřeberného množství tvarů, barevných provedení kuchyně a povrchových úprav.

Garantujeme Vám dlouhou životnost našich výrobků a zcela bezproblémový záruční i pozáruční servis. Samozřejmostí je doprava výrobků a montáž kuchyně a všeho ostatního v místě realizace zakázky.

Tým Kuchyně Mašek